Preskočiť na obsah
Šimon Kostilník

Stavebníctvo

Šimon Kostilník

Zemné práce

Obec
Roškovce
Od roku
2024
IČO
56 170 807

Šimon Kostilník

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
067 02 Roškovce
Na trhu od
22. marca 2024
IČO
56 170 807
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Podnikanie v číslach

2
roky na trhu
2024
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Šimon Kostilník

Šimon Kostilník – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Roškovce. Podniká od 22. marca 2024.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Šimon Kostilník
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
56 170 807
Dátum vzniku
22. marca 2024
Miesto podnikania
067 02 Roškovce
Živnostenský register
Okresný úrad Humenné, vložka č. 720-30249
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Šimon Kostilník zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Šimon Kostilník?

Miesto podnikania je v obci 067 02 Roškovce.

Čím sa Šimon Kostilník zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – Šimon Kostilník?

IČO je 56 170 807.

Odkedy podniká Šimon Kostilník?

Podnikanie začalo 22. marca 2024. Na trhu pôsobí 2 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Šimon Kostilník podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese simon-kostilnik.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.